Ochutnávka vín Vína z Toskánska, Benátska a Lombardie - Itálie (ITALVINO - dovozce)

03.03.2020 - Po delší přestávce máte možnost ochutnat v Gröbovce opět zahraniční vína. Tentokrát to budou italská z několika tamních vinařských oblastí. Očekáváme Vás v Horní Landhausce v úterý 3. března v 18.30 hod.

Vína z Toskánska, Veneta a Lombardie

Prohlédnout degustační list

Paní Romana Káňová, která tato vína dováží prostřednictvím své firmy ITALVINO, pro Vás připravila paletu deseti vzorků z vinařsví v Toskánsku, Venetu a Lombardii. Kromě vstupního Onepiò Beverino 2018 Frizzante z vinařství Onepiò ochutnáte čtyři bílá a pět červených vín. Z nich bych chtěl upozornit především na bílá Isola Bianca 2018, Vernaccia di San Gimignano DOCG z vinařství Teruzzi a Belvento Vermentino 2018, Toscana IGT z vinařství Petra. Z červených se nejvíce těším na tři závěrečná, všechna z Toskánska: Belvento Sangiovese 2017, Toscana IGT z vinařství Petra, Peperino 2016, Toscana IGT z vinařství Teruzzi a Rubino 2016, Costa Toscana IGT, BIO víno z vinařství Bulichella. Rozhodně Vás tato italská vína potěší nejen svojí kvalitou, ale také dobrým poměrem cena/výkon. Máte se tedy na co těšit. Po degustaci si budete moci ochutnávaná vína zakoupit, nebo objednat za rozumné ceny.

Cena této a všech dalších ochutnávek činí 200 Kč.

027 toskansko2Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na mobil 603 378 692.

Horní Landhauska, Havlíčkovy sady 59 - Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách v Horní Landhausce Vám poskytne
Libor Chlupatý, tel.: 603378692
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

 

 

 

 

 

027 toskansko3

 

 

 

 

 

 

027 toskansko4